Co zrobić, żeby dzień przeprowadzki był możliwie najłatwiejszy do przeżycia?

Przeprowadzka - pakowanie w folię bąbelkową przez firmę przeprowadzkową

W większości przypadków przy przeprowadzce nie da się całkowicie uniknąć zamieszania i stresu. Przenosiny do nowego miejsca – zarówno przeprowadzki mieszkań i domów, jak i przeprowadzki firm i magazynów – to skomplikowany proces, często związany z opóźnieniami i niewłaściwym planowaniem czasu. Można jednak postarać się, żeby ta zmiana była jak najmniej drastyczna.

Najważniejsze jest zaplanowanie wszystkiego z wyprzedzeniem. Dobry harmonogram prac to podstawa, a im wcześniej go zrobisz, tym lepiej się przygotujesz. Warto spisać wszystko w jednym miejscu – od numerów do osób, z którymi będziesz się chciał skontaktować podczas przeprowadzki, przez listę instytucji, które musisz poinformować o zmianie adresu, aż po dokładną kolejność pakowania poszczególnych pomieszczeń.

Przeprowadzka - dziecko w kartonie/pudle

Przy pakowaniu warto myśleć od razu o rozpakowywaniu. Właściwe opisanie wszystkich kartonów i paczek sprawi, że będziesz mógł sprawnie rozłożyć się w nowym miejscu. Szczególną uwagę trzeba poświęcić rzeczom delikatnym i cennym – odpowiednio je zabezpieczyć i zapakować w taki sposób, aby nie przygnieść ich żadnymi ciężkimi przedmiotami.

Żeby jak najbardziej ułatwić sobie zadanie warto oczywiście skorzystać z usług sprawdzonej firmy przeprowadzkowej. W MoveHERO zajmiemy się wszystkim od A do Z – bezpiecznie spakujemy wszystkie rzeczy i opiszemy je według twoich wytycznych, przewieziemy je i rozpakujemy w nowym miejscu. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, możemy też zutylizować rzeczy, których chcesz się pozbyć. A dodatkowo świadczymy usługi dezynfekcji. Napisz lub zadzwoń do nas – siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale działamy na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz

Poproś o wycenę

Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania jak najszybciej.