Przeprowadzki domów i mieszkań

Każda przeprowadzka jest inna i do każdej trzeba się odpowiednio przygotować. W naszej firmie przeprowadzkowej zawsze poważnie podchodzimy do stawianych przed nami zadań i wszystko planujemy tak, żebyś musiał poświęcić na przeprowadzkę jak najmniej czasu.

Przeprowadzki domów wiążą się zwykle z większym nakładem czasu i pracy. Duże ilości mebli i ciężkiego sprzętu i całe mnóstwo drobiazgów – odpowiednie zabezpieczenie i spakowanie, przetransportowanie oraz rozpakowywanie tego wszystkiego może być naprawdę skomplikowanym przedsięwzięciem dla osób, które nie mają w tym doświadczenia. Dlatego przy przeprowadzkach domów większość osób woli skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej. Dzięki temu relokacja na pewno przebiegnie szybko i sprawnie, zmniejsza się też znacząco ryzyko uszkodzenia cennych i delikatnych sprzętów. Nasi pracownicy mają dokładne procedury pakowania różnego rodzaju przedmiotów, które zostały stworzone po to, żeby do zera ograniczyć ryzyko jakichkolwiek zniszczeń.

Przeprowadzki mieszkań wiążą się zwykle z nieco mniejszym zamieszaniem, ze względu na mniejszą ilość koniecznych do przeniesienia rzeczy. Nie jest to oczywiście reguła, ale z naszych statystyk wynika, że przeprowadzki domów zajmują zazwyczaj więcej roboczogodzin. Nie oznacza to jednak, że przeprowadzki mieszkań są proste. Tutaj również w grę wchodzi przenoszenie wielkogabarytowych sprzętów i mebli oraz ogromnych ilości drobiazgów.

Przeprowadzka do nowego domu to nie tylko przeniesienie rzeczy – to też poznanie okolicy, przyzwyczajenie się do nowych terenów i sąsiadów, zakupy i wiele innych obowiązków. Dlatego chcemy pomóc Ci w pierwszym etapie, żebyś jak najszybciej mógł przejść do kolejnych. Zazwyczaj nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ile rzeczy zgromadziliśmy, dopóki nie musimy ich wszystkich przenieść. W takiej sytuacji przeprowadzka, którą zaplanowaliśmy na jeden dzień, potrafi się znacząco przeciągnąć – nagle okazuje się, że nie wszystkie meble zmieszczą się do naszego samochodu, zabrakło kartonów do pakowania, a te pakunki, które są już gotowe do przewiezienia, będą potrzebowały kilku albo nawet kilkunastu kursów. W takiej sytuacji może się zdarzyć, że samodzielna przeprowadzka domu czy mieszkania wygeneruje duże koszty na samym paliwie. Nie wspominając już o ilości czasu osób biorących udział o przeprowadzce, który pochłonie. Dlatego warto się zastanowić, czy skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej nie jest najlepszym, najbardziej ekonomicznym i najbezpieczniejszym dla naszego dobytku rozwiązaniem.

Wachlarz naszych usług jest szeroki. Dokonujemy przeprowadzek firm i biur. Przeprowadzka zagraniczna również nie będzie dla nas problemem. Nasza siedziba znajduje się we Krakowie, ale działamy na terenie całej Polski, szczególnie w województwie Małopolskim,Śląskim, Świętokrzyskim oraz Podkarpackim. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz: Wieliczka, Niepołomice, Bochnia, Zakopane, Kielce, Katowice, Tarnów, Rzeszów i wiele, wiele innych.

Przeprowadzka domów i mieszkań - kartony

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej