Złota rada: spakuj „pudełko na pierwszy dzień”

Przeprowadzki i firmy przeprowadzkowe - rady

Cała przeprowadzka już zaplanowana, realizacja przebiega zgodnie z planem, jesteś na miejscu ze wszystkimi rzeczami – i co teraz?

Po przyjeździe na nowe miejsce sporo czasu zajmie ci rozpakowywanie wszystkich pudeł i walizek. Może to potrwać nawet kilka dni. Dlatego koniecznie spakuj osobne pudełko, w którym będą podstawowe rzeczy potrzebne w pierwszym dniu po przeprowadzce. Nawet jeśli świetnie rozplanowałeś kolejność rozpakowywania pomieszczeń i wydaje Ci się, że nie ma takiej potrzeby – na pewno nie zaszkodzi jednak skorzystać z tej rady. Podczas przeprowadzek może wyniknąć tyle niespodziewanych komplikacji – korki, przedłużające się pakowanie, konieczność wizyty w sklepie, złe samopoczucie. Wszystko to może sprawić, że rozpakowywanie znacznie się opóźni. A nie ma nic gorszego niż konieczność otwarcia połowy kartonów w poszukiwaniu kubka czy szczoteczki do zębów. Dlatego zastanów się, jakie przedmioty będą ci potrzebne na samym początku (jak chociażby piżama czy ubrania na pierwszy dzień), włóż je do jednego kartonu i koniecznie opisz. W razie nieprzewidzianych sytuacji, czy też po prostu zmęczenia – będziesz miał wszystko pod ręką.

Do tego „zestawu ratunkowego” możesz też dopakować narzędzia, nożyczki, worki na śmieci, ręczniki papierowe, płyn do czyszczenie i inne rzeczy, które na pewno będą ci potrzebne przy rozpakowywaniu.

Pamiętaj, że skorzystanie z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej oszczędzi Twój czas i nerwy! W MoveHERO zajmiemy się wszystkim od A do Z – bezpiecznie spakujemy wszystkie rzeczy i opiszemy je według twoich wytycznych, przewieziemy je i rozpakujemy w nowym miejscu. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, możemy też zutylizować rzeczy, których chcesz się pozbyć. A dodatkowo świadczymy usługi dezynfekcji. Napisz lub zadzwoń do nas – nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale działamy na terenie całej Polski, szczególnie w województwie dolnośląskim. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz: Opole, Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Brzeg, Nysa, Kłodzko, Kępno, Oleśnica, Trzebnica, Lubin, Oława, Środa Śląska, Brzeg Dolny i wiele, wiele innych. Przeprowadź się z nami!

Poproś o wycenę

Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania jak najszybciej.