Transport mebli

W MoveHERO zajmujemy się również przewozem mebli. Usługi transportowe mebli świadczymy zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych.

Nasza siedziba znajduje się we Krakowie, ale działamy na terenie całej Polski, szczególnie w województwie Małopolskim,Śląskim, Świętokrzyskim oraz Podkarpackim. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz: Wieliczka, Niepołomice, Bochnia, Zakopane, Kielce, Katowice, Tarnów, Rzeszów i wiele, wiele innych.

Oferta transportowa dla firm dotyczy zwykle przewozu dużej ilości mebli albo transportu mebli wielkogabarytowych. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z firmami cyklicznie potrzebującymi pomocy przy transporcie mebli i w takim wypadku możemy zaoferować atrakcyjne zniżki. Gwarantujemy bezpieczny przewóz mebli, które zostaną odpowiednio zabezpieczone przez naszych pracowników i na pewno dotrą do miejsca docelowego o umówionej porze. Polecamy nasze usługi transportowe niezależnie od dystansu (zajmujemy się również przeprowadzkami międzynarodowymi).

Nasza firma przeprowadzkowa świadczy także usługi transportu mebli i innych przedmiotów dla osób fizycznych. Zdarzało się już, że nasi Klienci byli zainteresowani transportem pianina czy przewozem lodówki – to dla nas żaden problem. Jesteśmy elastyczni i chcemy jak najlepiej dopasować się do potrzeb Klientów. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z małym zleceniem przewozu mebli, czy też z kilkudniowym zleceniem obejmującym przeprowadzkę całego domu lub firmy – do wszystkich rodzajów naszych usług transportowych podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem.

Jeśli zależy Ci na szybkim transporcie mebli z punktu A do punktu B – zadzwoń do nas lub napisz, żeby poznać szczegóły. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą usług naszej firmy przeprowadzkowej.

Przeprowadzki Wrocław - transport mebli

Poproś o wycenę