Transport dużych mebli, instrumentów, urządzeń i innych przedmiotów wielkogabarytowych

Przeprowadzki nigdy nie są łatwe i zawsze wiążą się z dużą ilością planowania i wysiłku. O ile przewiezienie pudeł i kartonów nie nastręcza wielkich problemów, to transport rzeczy bardzo ciężkich i o nietypowych kształtach może być dużym wyzwaniem dla osób, które nie mają w tym wprawy. Dlatego szczególnie w przypadku przewożenia różnego rodzaju gabarytów, dużych sprzętów i urządzeń, jak na przykład fortepiany, pianina, sejfy, kasy pancerne, lodówki, chłodziarki itp. – polecamy skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej.

Transport piania i fortepianu

W przypadku transportu pianin czy fortepianów trzeba być szczególnie czujnym na wszelkie możliwe uszkodzenia. Pianina i fortepiany to duże i ciężkie, ale jednocześnie bardzo delikatne i cenne instrumenty, które łatwo uszkodzić. Właśnie dlatego w przypadku konieczności ich przewiezienia – najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalistów. Pracownicy naszej firmy przeprowadzkowej MoveHero świetnie radzą sobie z tego typu zleceniami – transportu pianina czy fortepianu dokonają szybko i sprawnie, a jednocześnie w pełni bezpiecznie. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat transportu pianin i fortepianów – zapraszamy na naszego bloga: Jak przenieść pianino?

Transport sejfów i kas pancernych

Transport kas pancernych czy sejfów to ciężkie zadanie nie tylko ze względu na ich dużą wagę. Równie, a może nawet bardziej wymagająca, jest ich zawartość, która często ma bardzo dużą wartość. Dlatego w przypadku transportu kas pancernych i sejfów dokładamy szczególnych starań, żeby przewóz tych gabarytów był w pełni bezpieczny i dokładnie opracowujemy trasę podróży. Nasza firma przeprowadzkowa MoveHero posiada samochody przystosowane do transportu kas pancernych i sejfów, a pracownicy są świetnie przeszkoleni.

Transport lodówki

Lodówkę ma w domu każdy i jest ona niezwykle przydatnym urządzeniem, a problemów nastręcza zwykle dopiero wtedy, gdy trzeba zmienić jej lokalizację. Nie dość, że lodówki są bardzo ciężkie, to jeszcze trzeba wyjątkowo uważać, żeby nie uszkodzić ich przy transporcie. Wrażliwa kratownica z tyłu urządzenia nie może być w żadnym wypadku obciążana, a łapać można tylko za obudowę. Poza tym zaleca się transport pionowy lodówek przez co najmniej dwie osoby. Wszystkie te czynniki sprawiają, że większość ludzi przy przewożeniu lodówek woli skorzystać z usług firm przeprowadzkowych. Więcej informacji na temat transportu lodówki można znaleźć na naszym blogu: Bezpieczny transport lodówki do nowego mieszkania

Transport antyków i zabytkowych mebli

Antyki to bardzo specyficzne i delikatne meble, dlatego do ich przygotowania i transportu podchodzimy ze wzmożoną czujnością. Ze względu na ich dużą wartość, również sentymentalną, warto przy transporcie antyków skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej, żeby zwiększyć ich bezpieczeństwo. Pracownicy firmy przeprowadzkowej MoveHero wszystkie przewożone antyki i zabytkowe meble odpowiednio zabezpieczają, żeby nic im się nie stało w czasie transportu. Z nami twoje antyki dotrą w nowe miejsce w nienaruszonym stanie!

Transport gabarytów, w którym się specjalizujemy:

 • Transport pianin
 • Transport fortepianów
 • Transport sejfów
 • Transport szaf i kas pancernych
 • Transport mebli gabarytowych
 • Transport antyków
 • Transport lodówek
 • Transport urządzeń chłodniczych
 • Transport ksera
 • Transport stołów bilardowych
 • Transport automatów do gier
 • Transport szaf grających
 • Transport urządzeń poligraficznych
 • Transport urządzeń produkcyjnych
 • Transport urządzeń gastronomicznych
 • Transport sprzętu na siłownię /fitness

Transport wszelkiego rodzaju gabarytów to bardzo duże wyzwanie logistyczne. Do przewożenia sprzętów zazwyczaj konieczne są specjalne pasy transportowe i wózki. Jeśli nie dysponujemy dużym samochodem i dodatkowymi rękami do pomocy – zdecydowanie lepiej będzie powierzyć to zadanie profesjonalistom. Pracownicy naszej firmy przeprowadzkowej chętnie pomogą przy przenoszeniu każdego rodzaju sprzętu, gwarantując pełne bezpieczeństwo transportowanych gabarytów i profesjonalną obsługę.

Wachlarz naszych usług jest szeroki. Dokonujemy przeprowadzek firm i biur. Przeprowadzka zagraniczna również nie będzie dla nas problemem. Nasza siedziba znajduje się we Krakowie, ale działamy na terenie całej Polski, szczególnie w województwie Małopolskim,Śląskim, Świętokrzyskim oraz Podkarpackim. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz: Wieliczka, Niepołomice, Bochnia, Zakopane, Kielce, Katowice, Tarnów, Rzeszów i wiele, wiele innych.

Skontaktuj się z nami

  Jak przetranspotrować pienino - przeprowadzki Wrocław
  Firma przeprowadzkowa Wrocław - transport sejfów
  Firma przeprowadzkowa Wrocław - transport lodówki
  Transport antyków i gabarytów - firma przeprowadzkowa Wrocław