Utylizacja mebli, opróżnianie lokali, likwidacje komornicze

Kompleksowe usługi:

Opróżnianie mieszkań, domów, magazynów, lokali usługowych, biur, strychów, piwnic i innych pomieszczeń

Likwidacja pomieszczeń w związku z eksmisją komorniczą czy odziedziczeniem zaniedbanych lokali

Utylizacja mebli, sprzętu RTV, AGD oraz innych rzeczy i wywóz na legalne wysypisko śmieci lub w dowolne wskazane przez Klienta miejsce

Kompleksowe opróżnianie nawet lokali w bardzo złym stanie, skrajnie zaniedbanych lub od dłuższego czasu opuszczonych

Szybki i sprawny demontaż sprzętów i mebli, opróżnienie wszystkich pomieszczeń, dezynsekcja, dezynfekcja, wywóz śmieci i doprowadzenie do bardzo dobrego stanu

Cena:
Od 199
Usługa utylizacji za pierwszą godzinę wynosi 199zł. Każda kolejna rozpoczęta godzina to 106 zł/h.
Duży bus
Dwóch pracowników
Pełna utylizacja
Skontaktuj się z nami!

Opróżnianie lokali i chęć utylizacji mebli może wynikać po prostu z chęci pozbycia się kilku starych sprzętów. Może się jednak również wiązać z bardziej kompleksową usługą opróżnienia całych powierzchni, na przykład po odziedziczeniu mieszkania w złym stanie czy też w związku z eksmisją komorniczą. W MoveHero podejmiemy się utylizacji pojedynczych sprzętów oraz likwidacji całych pomieszczeń w każdej sytuacji.

Potrzeba zutylizowania sprzętów zwykle pojawia się wtedy, gdy uświadomimy sobie, że czas szybko mija, moda się zmienia, a w naszym domu wciąż znajdują się stare kanapy, wersalki, regały, meblościanki czy niesprawny sprzęt rtv i agd. Pracownicy MoveHero szybko i sprawnie zdemontują je, wyniosą i zutylizują z zachowaniem dbałości o ekologię.

Dużo bardziej skomplikowaną sprawą jest opróżnianie całych mieszkań, domów, magazynów, lokali usługowych, biur, strychów, piwnic, garaży czy innych pomieszczeń. Taka konieczność może być związana z wieloma sytuacjami, wśród nich z eksmisją komorniczą czy odziedziczeniem zaniedbanego lokalu. Eksmisja komornicza to często jedyne rozwiązanie w sytuacji, gdy dłużnicy nie chcą się dobrowolnie wyprowadzić z lokalu. W MoveHero jesteśmy ekspertami w dziedzinie wszelkich rodzajów przeprowadzek, dlatego całkowite opróżnianie lokali nie stanowi dla nas problemu. Tam gdzie jest dom, mieszkanie, biuro, powierzchnia usługowa, strych, piwnica czy przestrzeń magazynowa wymagająca wyczyszczenia ze wszystkich rzeczy – tam przyda się nasza pomoc.

Opróżnienie pomieszczeń ze wszystkich mebli, sprzętu AGD i RTV i innych przedmiotów to duże wyzwanie, które wymaga sporych nakładów czasu i pracy. Lokatorzy często mają w eksmitowanych czy opróżnianych lokalach bardzo dużą ilość różnego rodzaju sprzętów, którymi ktoś musi się zająć. W MoveHero podejmiemy się każdego tego typu zlecenia, niezależnie od tego czy chodzi o eksmisję komorniczą czy też o opróżnianie mieszkań przez osoby prywatne. Kompleksowo i skutecznie zajmiemy się likwidacją dużych i małych pomieszczeń, ponieważ cenimy czas naszych klientów. Meble, gabaryty, stary sprzęt rtv i agd i inne przedmioty wywieziemy na legalne wysypisko lub w dowolnie wskazane inne miejsce.

Opróżniane przez nas lokale są często zaniedbane, w bardzo złym stanie. Likwidacja takiego lokalu wiąże się z jego całkowitym oczyszczeniem i przygotowaniem do zamieszkania przez nowych lokatorów. Przywrócenie porządku w takim domu, mieszkaniu czy innym pomieszczeniu może być czasochłonne, ale zawsze jest przez nas wykonywane bardzo dokładnie. Podejmiemy się opróżnienia i oczyszczenia nawet mieszkań i budynków skrajnie zaniedbanych przez poprzednich lokatorów, zniszczonych czy od długiego czasu opuszczonych. Zdemontujemy i usuniemy meble i sprzęty, opróżnimy i wyczyścimy wszystkie pomieszczenia, wywieziemy śmieci, wykonamy dezynfekcję i dezynsekcję, oprowadzając je do stanu bardzo dobrego. Mieszkanie będzie czyste, puste i nadającego się do pokazania potencjalnym nowym mieszkańcom.

Niezależnie od tego do czego dokładnie nasze usługi są potrzebne – jesteśmy do dyspozycji! Czy chodzi o pomoc przy wywiezieniu kilku zbędnych mebli albo opróżnienie strychu lub piwnicy? A może o likwidację w związku z eksmisją komorniczą mieszkań, biur, domów, magazynów, powierzchni usługowych, garaży czy innych pomieszczeń? Czy o opróżnienie odziedziczonego, niezamieszkiwanego od jakiegoś czasu, zaniedbanego mieszkania i oczyszczenie go z całego wyposażenia?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy albo wypełnienie formularza kontaktowego – dokonamy darmowej wstępnej wyceny.

Utylizacja mebli, likwidacja lokali przez firmę przeprowadzkową

Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji